Dom z fińskich bali klejonych to więcej niż tylko budynek, to dom wykonany z najwyższej jakości bala klejonego, z drewna rosnącego w Finlandii za kołem podbiegunowym, co powoduje że jest materiałem unikalnym, rosnącym w niezwykle surowych warunkach co wpływ na jego jakość i właściwości użytkowe.

Dom z fińskich bali klejonych z sosny zwanej fińskim złotem posiada unikalne właściwości izolacyjne nie porównywalne z żadnym innym drewnem.

Nasza firma FILDREW domy z bali klejonych pomoże Ci zbudować taki wyjątkowy dom z fińskiego bala klejonego.

Dom w niepowtarzalnym stylu

Klejone bale prostokątne nie zmieniają wymiarów podczas obróbki i późniejszego użytkowania. Takie drewno nie pęka, jest bardziej trwałe i skuteczniej chroni przed ubytkami ciepła. Ponadto zewnętrzne powierzchnie ścian są najwyższej jakości, a czas potrzebny na zbudowanie takiego domu jest krótszy niż w przypadku innych typów bali.

Technologia produkcji domów z drewna kryje w sobie wiele niuansów. Domy z fińskich bali klejonych mają opinię domów w najwyższym stopniu godnych zaufania i są cenione za ich najwyższą jakość. Wytwarzanie drewnianych domów za pomocą specjalnych procesów technologicznych pozwala na zwiększenie właściwości izolacyjnych, chroniących przed ucieczką ciepła, Specjalne połączenia narożników budynku gwarantują szczelność domu z bali klejonych.

FILDREW DOMY Z BALI KLEJONYCH stosuje najnowsze współczesne techniki wytwarzania elementów narożnikowych ze specjalnymi zamkami na końcówkach bali. Te specjalnie uformowane zamki są profilowane w szczególny sposób.

Dobór materiałów zależy od indywidualnych preferencji, budżetu i przeznaczenia domu.

Specjaliści z firmy FILDREW dobiorą materiały nie tylko tak, by były odpowiednie dla projektu architektonicznego twojego wymarzonego domu i podkreślały jego indywidualność, ale też wezmą pod uwagę warunki miejsca, w którym ten dom ma stanąć.